پرش به محتوای اصلی
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
صفحه اصلی
درباره ما
بیانیه‌ها
مدیران شرکت
طرح‌های شرکت
شرکت‌های همکار
بانک‌های اطلاعاتی
جستجوجستجوی پیشرفته

طرح‌های برق‌آبی بزرگ

در حال بهره‌برداری

  کارون3

  کارون4

  کرخه

  گتوند

  مسجدسلیمان

در حال اجرا

  بختیاری

  پارسیان

  چم‌شیر

  خرسان3

  راه‌های جایگزین و جابجایی خطوط نفت و گاز کارون3و4

  رودبار ‌لرستان

  زهکشی چم‌شیر

  سرنی

  سیاه ‌‌بیشه

  سیمره

  کارون2

  نمک زدایی و انتقال آب از دریای خزر به فلات مرکزی ایران

مطالعاتی

  حوضه ارس

  حوضه دز

  حوضه زهره-هنیجان

  حوضه شمال

  حوضه قزل اوزن

  حوضه کارون

  حوضه کرخه

طرح‌های برق‌آبی
متوسط و کوچک

 در حال بهره‌برداری

 در حال اجرا

 آماده اجرا

 آماده سرمایه گذاری

نسخه RSS
 
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، به عنوان یکی از زیر مجموعه های حوزه مدیریت منابع آب کشور وظیفه خود را بالفعل نمودن بخش قابل توجهی از پتانسیل های تولید انرژی برق آبی کشور و توسعه تاسیسات ذخیره و انتقال آب می داند و براین اساس دستیابی به عملکردی ممتاز از ایمنی، بهداشت، امنیت و محیط زیست را بخش مکمل دستیابی به اهداف سازمانی، تعهدات اجتماعی خود و نیز در راستای توسعه پایدار دانسته و خود را متعهد به انجام اقدامات به شرح زیر می داند:
1- یک سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت، امنیت و محیط زیست با حفظ یکپارچگی سایر سیستم ها تدوین و برقرار نموده و آنرا بهبود مستمر دهد.
2- مشاوران و پیمانکاران طرف قرارداد خود را ملزم نماید که برای هم راستایی با این خط مشی طرح سیستم HSSE خود را تدوین، برقرار و ارایه نمایند.
3- در ارزیابی اولیه و نیز تصمیم به ادامه کار با پیمانکاران و مشاوران، عملکرد مثبت و منفی HSSE آنها را مدنظر قرار دهد.
4- در جهت انسجام و همراستا کردن نقش هم افزای کارفرما، مشاور، پیمانکاران اصلی و فرعی در دستیابی به عملکرد ممتاز HSSE در یک محیط پروژه ای کمک و پشتیبانی نماید.
5- اطمینان حاصل نماید واحدها و مجریان و کارکنان و نیز پیمانکاران و مشاوران از الزامات قانونی HSSE پیروی نموده و در این راستا با همه گروه های ذینفع از جمله مراجع قانونی و علمی تعامل نماید.
6- در جهت حذف یا کاهش خطرات، ریسکها وآلاینده ها و به حداقل رساندن صدمات جانی، مالی و محیط زیستی از طریق انجام اقدامات پیشگیرانه در کلیه فعالیتها و حفظ ریسکها در حد قابل پذیرش، اطمینان حاصل نموده و کمینه کردن استفاده از منابع و تولید پسماند را پایش نماید.
7- از درک و رعایت الزامات این خط مشی از سوی همه رده های کارکنان، تامین آگاهی ها، مهارت ها و منابع مورد نیاز برای انطباق با الزامات سیستم مدیریت HSSE از طریق برنامه های نظارتی، ممیزی های داخلی و بازنگری مدیریت، اطمینان حاصل نماید.

مدیر عامل
محمدرضا رضازاده
بازدید:
 
 
   
1385-1394© تمام حقوق معنوی مربوط به مطالب، تصاویر و اطلاعات منتشر شده در سایت و زیر سایتهای مربوط به دامنه http://Iwpco.ir متعلق به شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران می باشد؛ و
هر گونه دخل و تصرف ممنوع بوده و همچنین دوباره نشر فقط با ذکر منبع امکان پذیر می باشد.