پرش به محتوای اصلی
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
صفحه اصلی
درباره ما
بیانیه‌ها
مدیران شرکت
طرح‌های شرکت
شرکت‌های همکار
بانک‌های اطلاعاتی
جستجوجستجوی پیشرفته
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران > اخبار > دمونتاژ، نصب و راه‌اندازی یک واحد نیروگاهی توسط بخش تعمیرات نیروگاه لوارک  

اخبار: دمونتاژ، نصب و راه‌اندازی یک واحد نیروگاهی توسط بخش تعمیرات نیروگاه لوارک

رو تیتر

ظرفیتی جدید در شرکت آب و نیرو رونمایی شد؛ 

عنوان

دمونتاژ، نصب و راه‌اندازی یک واحد نیروگاهی توسط بخش تعمیرات نیروگاه لوارک 

متن

تعمیرات اساسی واحد دوم نیروگاه لوارک شامل دمونتاژ واحد، نصب، تنظیمات و راه‌اندازی نهایی، توسط بخش تعمیرات نیروگاه لوارک و بدون حضور سوپروایزر، مشاور و پیمانکاران خارجی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، مهندس مرادی مدیرعامل شرکت با اعلام این خبر افزود: این اقدام می‌تواند پتانسیلی جدیدی را برای شرکت آب و نیرو در نیروگاه لوارک و سایر نیروگاه‌های در حال بهره‌برداری به وجود آورد.

وی با اشاره به سابقه راه‌اندازی نیروگاه لوارک در سال‌های گذشته به همت متخصصین داخلی گفت: ترک کار و خروج سوپروایزرهای خارجی عاملی بود که در اواخر دهه 80 باعث شد راه‌اندازی نیروگاه لوارک بیش از یک سال به تعویق بیافتد و نهایتاً با قبول ریسک‌های عملیات توسط شرکت، فرآیند نصب و راه‌اندازی واحدها توسط پیمانکار داخلی و با حضور مشاور داخلی انجام گرفت که در آن زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت.

 وی افزود: این اتفاق در نیروگاه لوارک، نسلی را در این نیروگاه پرورش داد که امروز بدون حضور سوپروایزرهای خارجی و داخلی و با اتکای بر دانش فنی موجود در مجموعه می‌توانند تمامی مراحل نصب و راه‌اندازی یک نیروگاه برق‌آبی به پیچیدگی نیروگاه لوارک را با دقت بسیار و نتایج کاملاً مناسب و تقریباً با یک‌چهارم هزینه برآوردی انجام دهند و این راهی است که باید در مجموعه‌های دیگر نیز بپیمایم و مدیریت بهره‌وری را با مدیریت هزینه کردن جایگزین نماییم.

مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر از عوامل اجرایی بخش تعمیرات این نیروگاه افزود: ایجاد ظرفیت‌های داخلی و توسعه دانش عملی پرسنل مستلزم اعتماد و ریسک‌پذیری مدیران است و این حس همکاری و همفکری موجود بین پرسنل و مدیرمجموعه، عامل موفقیت در این فرآیند پیچیده فنی است.

شایان ذکر است با راه‌اندازی نیروگاه، «پارامترهای سنجش وضعیت» شامل ارتعاشات، دما و ... اندازه‌گیری شد که دامنه نواسانی این پارامترها در مقایسه با وضعیت سابق، بسیار بهتر ارزیابی شد و که نشان دهنده از دقت و تکنیک برتر در تنظیمات واحد اورهال شده توسط متخصصان داخلی است.

منبع

 

موضوع خبر

 

پیوند مرتبط

 

تاریخ انقضاء

 

اولویت

عادی 

ترتیب اولویت

لینک خبر

 

عکس

ضمیمه‌ها
7K7A9558.JPG    
نوع محتوی: خبر
ایجاد شده در 20/03/1398 09:24  توسط Kolivand-Mehdi 
آخرین اصلاح در 20/03/1398 09:26  توسط Kolivand-Mehdi 
بازدید:
 
 
   
1385-1394© تمام حقوق معنوی مربوط به مطالب، تصاویر و اطلاعات منتشر شده در سایت و زیر سایتهای مربوط به دامنه http://Iwpco.ir متعلق به شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران می باشد؛ و
هر گونه دخل و تصرف ممنوع بوده و همچنین دوباره نشر فقط با ذکر منبع امکان پذیر می باشد.