پرش به محتوای اصلی
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
صفحه اصلی
درباره ما
بیانیه‌ها
مدیران شرکت
طرح‌های شرکت
شرکت‌های همکار
بانک‌های اطلاعاتی
جستجوجستجوی پیشرفته
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران > اخبار > جشنواره «نيرو و رسانه» در شرکت آب و نیرو برگزار می‌شود  

اخبار: جشنواره «نيرو و رسانه» در شرکت آب و نیرو برگزار می‌شود

رو تیتر

 

عنوان

جشنواره «نيرو و رسانه» در شرکت آب و نیرو برگزار می‌شود 

متن

جشنواره «نيرو و رسانه» با حضور مقام عالی وزارت روز یکشنبه 12 اسفندماه در سالن کارون شرکت برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، جشنواره «نيرو و رسانه» با شعار محوری «مديريت مصرف و تقاضا» با همکاری روابط عمومی شرکت و دفتر روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت نيرو در راستای توسعه مشارکت رسانه‌ها در نیل به اهداف اصلاح شیوه مصرف و سبک زندگی شهروندان، جلب اعتماد عمومی و اطلاع‌رسانی به هنگام و صادقانه و همچنین ارج نهادن به تلاش‌های سازنده اصحاب رسانه در این صنعت، برگزار گردید.

بدین منظور صاحب‌نظران، فعالان عرصه رسانه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران، عکاسان و علاقه‌مندان آثار خود را در قالب تیتر، گزارش، مصاحبه، طرح، اینفوگرافی، طنز و کاریکاتور، سرمقاله، یادداشت، مقاله، عکس، گرافیک، صفحه‌آرایی و موشن گرافی از ابتدای تیرماه سال جاری تا کنون به دبیرخانه جشنواره ارسال نموده اند.

«توسعه انرژي‌هاي نو»، «مديريت مصرف انرژي»، «ديپلماسي آب و انرژي»، «تعادل بخشي آب‌هاي زيرزميني»، «اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليد ملي در صنعت آب و برق»، «مديريت به‌هم پيوسته منابع آب، خاك، انرژي و پسماند»، «نقش علوم اجتماعي در مديريت آب و برق»، «سازگاري با كم‌آبي و مديريت مصرف آب»، «اقتصاد دانش‌بنیان در صنعت آب و برق»، «استفاده از پساب و بازچرخاني آب»، «آمايش سرزميني بر اساس آب» و «مديريت تقاضاي آب و انرژي» به‌عنوان محورهای جشنواره نيرو و رسانه در نظر گرفته‌شده است.

گفتنی است بخش پایانی این مراسم به اهداي جوايز به برگزيدگان این جشنواره که از استانهای مختلف شرکت خواهند نمود، در محورهای مختلف اختصاص دارد.

همچنین با توجه به تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، داوری ها در سه مرحله توسط اساتید برتر رشته روزنامه نگاری انجام شده است.

جهت مشاهده پوستر همایش کلیک کنید.

منبع

 

موضوع خبر

 

پیوند مرتبط

 

تاریخ انقضاء

 

اولویت

عادی 

ترتیب اولویت

لینک خبر

 

عکس

ضمیمه‌ها
k971204-11.jpg    
k971204-15.pdf    
نوع محتوی: خبر
ایجاد شده در 05/12/1397 14:02  توسط Kolivand-Mehdi 
آخرین اصلاح در 05/12/1397 14:06  توسط Kolivand-Mehdi 
بازدید:
 
 
   
1385-1394© تمام حقوق معنوی مربوط به مطالب، تصاویر و اطلاعات منتشر شده در سایت و زیر سایتهای مربوط به دامنه http://Iwpco.ir متعلق به شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران می باشد؛ و
هر گونه دخل و تصرف ممنوع بوده و همچنین دوباره نشر فقط با ذکر منبع امکان پذیر می باشد.