پرش به محتوای اصلی
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
صفحه اصلی
درباره ما
بیانیه‌ها
مدیران شرکت
طرح‌های شرکت
شرکت‌های همکار
بانک‌های اطلاعاتی
جستجوجستجوی پیشرفته
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران > اخبار > معرفي مديرعامل شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران  

اخبار: معرفي مديرعامل شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران

رو تیتر

طي مراسمي با حضور معاون وزير نيرو در امور آب و آبفا صورت گرفت؛ 

عنوان

معرفي مديرعامل شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران 

متن

جلسه تقدیر و تکریم از خدمات مهندس رضازاده مدیرعامل سابق و معارفه مهندس مرادی مدیرعامل جدید آب و نيرو، با حضور دکتر سروش معاون آب و آبفای وزارت نیرو، مهندس حاج رسولیها مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب، مدیران عامل شرکت‌های مشاور و پیمانکار و همکاران شرکت، روز سه‌شنبه مورخ 18 دی‌ماه در سالن اجتماعات اين شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، در ابتدای این مراسم مهندس بزرگ‌زاده معاون فنی و پژوهشهای شرکت ضمن خیر مقدم به همراهان صنعت آب و برق کشور، طی سخنانی اظهار داشت: امروز روز تغییر و تحول آب و نیرو است و روز مهمی برای شرکت محسوب می‌شود چرا که دگرگونی‌ها فرصت ساز و افق آفریند.

وی ضمن یادآوری پروژه‌هایی که با حضور مهندس رضازاده به عنوان مدیرعامل آب و نیرو به ثمر نشست افزود: ایشان با درایت، دانش و کوله باری از تجربه به مدت 8 سال شرکت را اداره کردند و مجموعه را به نماینده بعدی خود سپردند که خوشبختانه شخصی از مجموعه آب و نیرو است و از نزدیک با مشکلات و دغدغه‌های شرکت آشناست.

معاون فنی و پژوهش‌های شرکت در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از آقای دکتر سروش می‌خواهم که با توجه به مشخص شدن وضعیت مدیریت شرکت، نقش آب و نیرو برای حل مسائل آب پر رنگ تر از گذشته در نظر گرفته شود و می‌توان در پروژه‌هایی در سواحل مکران، انتقال آب به شرق کشور و... از ظرفیت‌های آب و نیرو بهره گرفت.

در ادامه این مراسم مهندس ترکش‌دوز مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور مهاب قدس نیز طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت جایگاه تولید انرژی پاک نیروگاه‌های برق‌آبی و تأمین منابع آبی گفت: علی‌رغم تبلیغات غیرصحیح و ناعادلانه‌ای که انجام می‌شود متأسفانه سالانه بین 32 تا 36 میلیارد مترمکعب از آب‌های تجدید شونده یا از مرز کشور خارج می‌شود یا به دریا می‌ریزند که این میزان هدر رفت آب، معادل 6 برابر نیاز سالانه شرب و صنعت کشور است.

وی افزود: شرکت آب و نیرو که هم در زمینه مدیریت منابع آب و هم در خصوص نیروگاه‌های برق‌آبی فعالیت می‌کند از جایگاه والایی برخوردار است و یکی از بهترین خدمات ممکن را به کشور ارائه می‌دهد.

در ادامه مهندس دادمان رئیس هیئت‌مدیره سندیکای شرکت‌های ساختمانی ایران، گفت: شرکت آب و نیرو بین پیمانکاران به عنوان یکی از کارفرمایان شاخص و متمایز از سایر کارفرماها محسوب می‌شود چرا که با بهره‌مندی از پرسنل مجرب، متعهد و متخصص با اختیارات و مسئولیت‌های تعریف شده و به‌روزرسانی مهارت‌های نيروي انساني و اهتمام به اتمام پروژه توانسته است به عنوان یک سازمان متخصص در امر مدیریت پروژه و توسعه گرا، جایگاه متمایز خود را در حوزه فعالیت های عمرانی پیدا کند.

وی افزود: من به عنوان یکی از اعضای شورای عالی فنی کشور در طی 5 سال گذشته شاهد بودم که شکایتی از عملکرد مجموعه آب و نیرو در خصوص اجرای قراردادها توسط پیمانکاران و مشاوران طرف قرارداد در شورا مطرح نگردید و این موضوع نشان دهنده احاطه کامل مدیریت مجموعه، تسلط مجریان و کارشناسان مجرب و تعامل و دقت در پیشبرد اهداف است که من به نوبه خود از این نحوه عملکرد قدردانی میکنم.

در ادامه مهندس رضازاده مدیرعامل سابق شرکت ضمن تشکر از برگزاری چنین مراسمی اظهار داشت: در دروان فعالیت اینجانب در شرکت آب و نیرو در بخش آب اگر کاری انجام شده تلاش و زحمات همکاران من در شرکت آب و نیرو و شرکت های پیمانکار و مشاور بوده و اگر احیانا نقصانی در کار صورت گرفته به عهده بنده است که امیدوارم به بزرگواری خودتان چشم پوشی کنید.

وی با اشاره به سوابق قبلی خود در سازمان ها و ارگانهای لشگری و کشوری مختلف، افزود: دوره فعالیت من در آب و نیرو یکی از دوره های مهمی است که می توانم به این دوران افتخار کنم.

مدیرعامل سابق شرکت ضمن اشاره به مسئولیت قبلی مهندس مرادی اظهار داشت: مسئولیت امور برنامه ریزی شرکت یک مسئولیت فرابخشی است که می بایست به همه حوزه ها تسلط داشته باشد و خوشبختانه ایشان به واسطه این مسئولیت به همه ابعاد و زوایای مختلف شرکت احاطه دارد که این امر فرصت مغتنمی برای آب و نیرو محسوب می شود.

سخنران بعدی این مراسم مهندس مرادی، مدیرعامل جدید شرکت بود که با تشکر از حضور مدیران شرکت های همکار در مراسم اظهار داشت: خدای بزرگ را شاکرم که در این مقطع زمانی و در آستانه جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی به من توفیق خدمت داده تا بتوانم با توکل برخدا، حمایت های وزیر محترم نیرو و مدیران ارشد بخش آب کشور و نیز یاری همکارانم، سربلند و روسفید از عهده این مسئولیت خطیر برآیم.

وی افزود: برخود واجب می دانم از اعتماد وزیر محترم و مدیریت ارشد بخش آب وزارت نیرو، علی الخصوص جناب آقای دکتر سروش معاونت محترم امور آب و آبفا در واگذاری مسئولیت خطیر مدیرعاملی شرکت آب و نیرو به اینجانب کمال تشکر را بنمایم.

مدیرعامل شرکت گفت: اینجانب با 25 سال سابقه فعالیت در صنعت آب کشور، رجاء واثق دارم که با تکیه بر دانش، تخصص و توانمندی نیروی انسانی شرکت و زنجیره پیمانکاران و مشاوران و سازندگان مرتبط با آب و نیرو، می توانیم در جهت پیشبرد و اتمام پروژه های در دست اجرا و نیز تصمیم گیری آغاز پروژه های جدید در راستای برنامه های ابلاغی وزارت نیرو، گام های مهمی را برداریم.

وی بیان داشت: طی ده ماه سرپرستی اینجانب اقدامات مهمی در شرکت به ثمر رسید. از جمله می توان به آبگیری سد ازگله و بهره برداری از بخش های ابتدایی طرح گرمسیری، بهره برداری کامل از نیروگاه سد داریان، بهره برداری از خط 230 کیلوولت دو مداره «سیمره آبدانان» به دهلران، ادامه فعالیت اجرایی در همه طرح های کشور به ویژه در نواحی مرزی، اخذ مجوز شورای اقتصاد برای طرح های بختیاری، چمشیر، خرسان 3، تلمبه ذخیره ای رودبار، گشایش اعتبار اسنادی افزایش 25 درصد طرح چمشیر، تعیین تکلیف و پیگیری تهاتر بدهی های شرکت و ... اشاره کرد.

مهندس مرادی با اشاره به برنامه آتی شرکت اضافه کرد: طبق برنامه ریزی و زمانبندی انجام شده، راه اندازی نیروگاه سردشت تا پایان سال 98، افتتاح پل کارون 3 (سه بلوطک) تا پایان سال جاری، اتمام مجموعه طرح های گرمسیری و بهره برداری از آن در سال 98، آبگیری سد چمشیر و راه اندازی نیروگاه آن در سال 99 و آبگیری سد سرنی و امکان بهره برداری از آن و سایر طرح های شرکت در دستور کار قراردارد که با سعی و تلاش همه همکاران و همکاری مدیران مجموعه وزارت نیرو و پیمانکاران و مشاوران طبق موعد مقرر به نتیجه خواهد رسید.

در پایان مراسم لوح تقدیری به مناسبت تقدیر و تکریم از خدمات مهندس رضازاده و همچنین حکم انتصاب مهندس بهروز مرادی به سمت مدیرعاملی شرکت توسط معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا اهدا گردید.

منبع

 

موضوع خبر

 

پیوند مرتبط

 

تاریخ انقضاء

 

اولویت

عادی 

ترتیب اولویت

لینک خبر

 

عکس

ضمیمه‌ها
k971022.jpg    
نوع محتوی: خبر
ایجاد شده در 22/10/1397 08:32  توسط Kolivand-Mehdi 
آخرین اصلاح در 22/10/1397 08:46  توسط Kolivand-Mehdi 
بازدید:
 
 
   
1385-1394© تمام حقوق معنوی مربوط به مطالب، تصاویر و اطلاعات منتشر شده در سایت و زیر سایتهای مربوط به دامنه http://Iwpco.ir متعلق به شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران می باشد؛ و
هر گونه دخل و تصرف ممنوع بوده و همچنین دوباره نشر فقط با ذکر منبع امکان پذیر می باشد.