پرش به محتوای اصلی
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
صفحه اصلی
درباره ما
بیانیه‌ها
مدیران شرکت
طرح‌های شرکت
شرکت‌های همکار
بانک‌های اطلاعاتی
جستجوجستجوی پیشرفته
شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران > اخبار > روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران موفق به کسب دیپلم افتخار گردید  

اخبار: روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران موفق به کسب دیپلم افتخار گردید

رو تیتر

در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی؛ 

عنوان

روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران موفق به کسب دیپلم افتخار گردید 

متن

روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات که 26 تیرماه در هتل بزرگ ارم برگزار گردید، موفق به کسب عنوان دیپلم افتخار در سطح ملی شد.

به گزارش شارا (شبکه اطلاع‌رسانی روابط عمومی ایران)، سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی و دومین همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و با حضور دکتر محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علی دارابی معاون سازمان صداوسیما، سرکار خانم سعیدی نماینده مردم مبارکه و سخنگوی فراکسیون روابط عمومی مجلس، دکتر هادی کمرئی رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، دکتر مهدی باقریان دبیر کل جشنواره و مدیران روابط عمومی سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی کشور، سه‌شنبه 26 تیرماه در محل تالار نگین هتل بزرگ ارم برگزار شد.

در این مراسم از روابط عمومی‌هایی که از سوی داوران جشنواره در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه ملی و استانی حائز رتبه برتر شدند، تقدیر گردید.

لازم به ذکر است که روابط عمومی شرکت با همکاری روابط عمومی طرح‌ها و کارگاه‌ها در 5 محور اصلی 15 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نمود که از این میان در بخش‌های کلیپ، فیلم مستند و عکس موفق به کسب رتبه اول و در بخش‌های کتاب و تبلیغات مکتوب رتبه دوم را کسب نمود.

این گزارش می افزاید بر پایه فراخوان انجمن متخصصان روابط عمومی بیش از 20۰۰ اثر در 33 شاخه فعالیتی از سوی دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و شرکت‌ها به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است.

در پایان مراسم استاد محمود مختاریان پیشکسوت ارتباطات و روابط عمومی، علیرضا نجفی کارشناس ارشد چاپ و نشر و مدرس دانشکده فنی، بهرام عفراوی طراح و محقق و مؤلف و علیرضا کتابدار مدرس و کارشناس ارشد ارتباطات در خصوص سواد بصری، شناخت روش‌های متداول چاپ با رویکرد نیازهای چاپی روابط عمومی، اثرگذاری گرافیک بر جذابیت محتوا و تولید محتوای چندرسانه‌ای متناسب با نیاز روابط عمومی‌ها و استفاده هوشمندانه از آن در این همایش سخنرانی نمودند.

منبع

 

موضوع خبر

 

پیوند مرتبط

 

تاریخ انقضاء

 

اولویت

عادی 

ترتیب اولویت

لینک خبر

 

عکس

ضمیمه‌ها
k970427-diplom eftekhar.jpg    
نوع محتوی: خبر
ایجاد شده در 02/05/1397 11:58  توسط Kolivand-Mehdi 
آخرین اصلاح در 02/05/1397 12:04  توسط Kolivand-Mehdi 
بازدید:
 
 
   
1385-1394© تمام حقوق معنوی مربوط به مطالب، تصاویر و اطلاعات منتشر شده در سایت و زیر سایتهای مربوط به دامنه http://Iwpco.ir متعلق به شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران می باشد؛ و
هر گونه دخل و تصرف ممنوع بوده و همچنین دوباره نشر فقط با ذکر منبع امکان پذیر می باشد.